Yaşam

Aile 5 1. Bölüm Fragmanı Yayında! Aslanla At Arasında Soğuk Savaş Başlıyor!

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Aile 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Devin ve Aslan ayrılmanın eşiğindedir. Devin, Soykan soyadını almamak şartıyla Aslan’la evlenmeyi kabul eder. İbrahim onu ​​çalışanlarının önünde küçük düşürünce Ati, Aslan’la konuşur ve onu korkutur. Devin ve Aslan’ın düğünü devam ediyor. Aslan’a gönderilen mesajla silahlı saldırı gerçekleşir ve Eko göğsünden vurulur. Aile 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Aslan ve Ati arasında soğuk bir savaş başlar.

Aslanla At Arasında Soğuk Savaş Başlıyor!

Aile dizisi 5. bölüm 1. bölümde; Eko ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılır. Devin, Aslan’ın faili bulup ondan intikam almak isteyeceğinden endişelenmektedir. Ondan intikam duygusuyla hareket etmemesini ve bunu bir kan davasına dönüştürmemesini ister. Aslan artık pimi çekilmiş bir bombadır. İntikam almak için hızlı hareket eder.

İşte Aile 5. bölüm 1. fragmanı…

AİLE DİZİSİNİN 5. BÖLÜMÜNDE DİĞERİNE NE OLDU?

Aslan ve Devin ilişkileri çıkmaza girdikten sonra kendilerini ayrılığın eşiğinde bulurlar. Cihan seans için tekrar Devin’e gider. Devin ona artık onunla seans yapamayacağını söyleyince ilk kez uyuduğunu öğrenince seansa devam eder.

Cihan, Devin’le seanstayken Aslan oraya gider. Devin, konuşacak hiçbir şeyi olmadığını söyleyerek onu gönderir. Daha sonra Devin, babasının annesinin evini sattığını öğrenince yanına gider. Devin, annesinden duyduğu sözlerin ardından bir bara gider. Aslan ise Eko’yu Devin’in peşine takar ve onun ne yaptığını öğrenmek ister.

Devin ile konuşan birini gören Eko, Aslan’ı arar. Aslan hızla gider ve zemini temizler. Devin’i evine götürür. Sabah Devin, Aslan’a bu evlilikte bir kuralı olduğunu ve evlendikten sonra onun soyadını taşımak istemediğini söyler. Aslan kabul eder ve hızla düğün hazırlıklarına başlar.

İbrahim, Ati’ye giderek Aslan’ın kendisine gönderdiği ses kaydını dinler ve onu çalışanlarının önünde küçük düşürür. Üstelik şirketini devralmak istiyor. Ati, Aslan’la konuşmaya gider ve onu hafifçe tehdit eder. Hülya, Cihan’ı düğüne bilerek davet eder. Devin’den seans aldığını öğrenir ve Cihan’dan rezil olmasını ister.

Bunu anlayan Cihan, annesinin yapmak istediğini yapamaz. Aslan, Cihan’ın içip rezil olacağından korkar ve başına gelen de tam olarak budur. Büyük bir arbede çıkar. Sonra Aslan bir mesaj alır ve kapıya koşar. Bir motosikletçi gelir ve Eko’yu vurur. Eko ağır yaralandı.

Aile 4. Bölüm 2. Canlı Önizleme! Cihan, Aslan’a ne itiraf edecek?

habercine.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu